Skip to content
IAAI · lot 44611733 Salvage (New Jersey) — uderzenie w przód ✓ Run & Drive · poduszki nienaruszone

Pod lupą: BMW X5 xDrive40i M Sport 2022 — czy ta aukcja IAAI ma sens?

Sierpień 2026 Hubert, Global Auto ok. 14 min czytania IAAI — USA
Pod lupą: BMW X5 xDrive40i M Sport 2022 — czy ta aukcja IAAI ma sens?

BMW X5 xDrive40i w wersji M Sport, rocznik 2022, z przebiegiem 33 119 mil (~53 300 km) i wnętrzem wykończonym skórą BMW Individual. Auto odpala i jedzie, poduszki się nie uruchomiły, a dokumentacja serwisowa należy do najlepszych, jakie trafiają się na aukcjach — z wymianą skrzyni biegów na gwarancji i sprzedażą w programie BMW Certified Pre-Owned. Przeanalizowaliśmy 19 zdjęć z aukcji, raport CARFAX, AutoCheck i pełny wydruk z dekodera wyposażenia. Poniżej pełny raport.

SPECYFIKACJA POJAZDU

Dane techniczne i identyfikacyjne

Model BMW X5 xDrive40i (G05, przed liftingiem) — linia wyposażenia M Sport
Rok produkcji Rok modelowy 2022 — produkcja 2 kwietnia 2022, Spartanburg (USA)
Silnik 3.0 R6 turbo B58B30M1, 250 kW (340 KM), miękka hybryda 48 V
Skrzynia biegów 8-biegowa automatyczna — wymieniona na gwarancji w 2023
Napęd xDrive
Przebieg (aukcja) 33 119 mil (~53 300 km) — wg aukcji
Kolor nadwozia Carbonschwarz, lakier metalizowany (kod 416)
Tapicerka BMW Individual, rozszerzona skóra Tartufo
Status tytułu Salvage (New Jersey)
Platforma aukcyjna IAAI · lot 44611733, oddział Northern Virginia (Fredericksburg) · licytacja 24 sierpnia 2026
Cena zakupu (aukcja) Przewidywana cena zakupu: 27 000–32 000 USD · ACV: 40 623 USD · bez kosztorysu naprawy
HISTORIA POJAZDU

Co mówią CARFAX i AutoCheck?

Papiery tego auta wymagają uważnego czytania — bo na pierwszy rzut oka sugerują dwa zdarzenia, a licznik pokazuje jedno. Zanim do tego przejdziemy, warto zrozumieć, dlaczego ta aukcja w ogóle nie ma amerykańskiego kosztorysu, z którym dałoby się cokolwiek zestawić.

Odczyty przebiegu Spójne, bez śladu cofania
Poduszki powietrzne BRAK zgłoszenia uruchomienia
Szkody strukturalne BRAK zgłoszonych w obu bazach
Historia serwisowa 11 wpisów w CARFAX, 28 rekordów w AutoCheck
Sprzedaż w 2025 BMW Certified Pre-Owned, salon Rallye BMW
Liczba właścicieli 2 — leasing prywatny, następnie własność prywatna
AutoCheck Score 84 — podobne auta mieszczą się w 88–93
Wypadki wg AutoCheck „No Accidents or Damage Reported”
Gwarancja fabryczna Unieważniona po wydaniu tytułu Salvage
Zgłoszenie szkody 09.01.2026 — uszkodzenie podwozia
Dotkliwość wg podsumowania Severe Damage — dla drugiego właściciela
Szkoda całkowita 05.08.2026 — tytuł Salvage, New Jersey

Aukcja bez kosztorysu ubezpieczyciela — i dlaczego to jedno zdarzenie, nie dwa

IAAI podaje przy tym locie wartość auta bez szkody — 40 623 USD — ale nie udostępnia kosztorysu naprawy. To zmienia sposób czytania aukcji: nie ma amerykańskiej wyceny, z którą można by zestawić własny szacunek, a jedynym punktem odniesienia zostaje ACV i to, co widać na zdjęciach z placu.

Wiadomo natomiast, że stan New Jersey wystawił tytuł Salvage, a samochód trafił do towarzystwa ubezpieczeniowego 5 sierpnia 2026. Uszkodzenie główne opisano jako przód, a auto zachowało status Run & Drive z obecnym kluczykiem i nienaruszonymi poduszkami — czyli trzy rzeczy, które przy szkodzie czołowej mówią o umiarkowanej sile uderzenia.

Brak kosztorysu nie jest w tym przypadku dużą stratą. Amerykańskie wyceny opierają się na nowych częściach i tamtejszych stawkach robocizny, więc i tak wymagają przeliczenia na polskie realia. Ważniejsze jest to, czego kosztorys nigdy nie pokazuje: historia serwisowa i sposób, w jaki to auto było utrzymywane.

To jedno zdarzenie, nie dwa — dowodzi tego licznik. Raport wygląda, jakby opisywał dwie sprawy: zgłoszenie szkody 9 stycznia 2026 i szkodę całkowitą 5 sierpnia 2026. Licznik układa to w jedną historię. Drugi właściciel przejął auto 20 maja 2025 przy 21 117 milach, a 15 września był już na 27 389 — 6 272 mile w cztery miesiące, ponad 1 600 mil miesięcznie. W tym tempie licznik dobijał do 33 085 mil, czyli stanu z dnia wydania tytułu Salvage, na przełomie grudnia i stycznia — dokładnie wtedy, gdy pojawia się zgłoszenie szkody. Od tego dnia nie ma już ani jednego odczytu ani wpisu serwisowego: licznik stoi przez siedem miesięcy. Wszystkie sierpniowe wpisy noszą tę samą datę i mają charakter administracyjnego domknięcia sprawy. Rozbieżność w samym raporcie — wpis szczegółowy mówi o szkodzie drobnej, a podsumowanie klasyfikuje ją jako Severe — to ta sama szkoda po ostatecznej ocenie.

HISTORIA POJAZDU

Oś czasu — kluczowe zdarzenia

Cztery lata, dwóch właścicieli i jedno zdarzenie, które ubezpieczyciel zamykał przez siedem miesięcy.

IV 2022 Produkcja i wydanie
  • 02.04 — produkcja w Spartanburgu
  • 08.04 — przegląd przedsprzedażny w Rallye BMW, Westbury (Nowy Jork)
  • 12.04 — rejestracja jako pojazd w leasingu prywatnym
IV 2023 Wymiana skrzyni biegów na gwarancji
  • Przy 5 344 milach — wymiana skrzyni i przeprogramowanie sterownika
  • Wykonana w tym samym salonie BMW, w ramach gwarancji
2023–2024 Regularna obsługa
  • Wymiany oleju, filtrów, płynu hamulcowego i płynu chłodniczego
  • Wymiana szyby czołowej
  • Coroczne przeglądy stanowe zaliczone
IV 2025 Koniec leasingu i sprzedaż jako Certified Pre-Owned
  • 09.04 — zwrot auta do dealera po zakończeniu leasingu
  • 26.04 — sprzedaż w programie BMW Certified Pre-Owned
  • Przygotowanie: cztery nowe opony, klocki tylne, olej, naprawa felgi
V 2025 Drugi właściciel
  • 20.05 — rejestracja w New Jersey przy 21 117 milach
  • Dalsza obsługa: zawór odpowietrzania, układ paliwowy, płyn chłodniczy
IX 2025 Ostatni wpis serwisowy
  • 15.09 — przegląd w BMW of Alexandria przy 27 389 milach
  • Wymiana oleju, filtra i płynu chłodniczego, kontrola układu chłodzenia
  • To ostatni odczyt licznika przed zgłoszeniem szkody
I 2026 Kolizja
  • 09.01 — zgłoszenie szkody, uszkodzenie podwozia
  • Przy tempie jazdy właściciela licznik dobijał wtedy do 33 tysięcy mil
  • Od tego dnia w raportach nie ma już żadnego odczytu ani wpisu serwisowego
5 VIII 2026 Zamknięcie sprawy przez ubezpieczyciela
  • 05.08 — wszystkie wpisy tego samego dnia: szkoda całkowita, przepisanie tytułu, wydanie Salvage
  • Stan licznika bez zmian od września 2025: 33 085 mil
  • Siedem miesięcy między zgłoszeniem a decyzją
24 VIII 2026 Licytacja IAAI — lot 44611733
  • Oddział Northern Virginia, Fredericksburg
  • Run & Drive, kluczyk obecny, koło zapasowe
  • ACV 40 623 USD, bez kosztorysu naprawy
HISTORIA POJAZDU

Skrzynia wymieniona na gwarancji i sprzedaż w programie CPO

Dwa wpisy w tej historii zasługują na osobny akapit. Pierwszy to wymiana skrzyni biegów przy 5 344 milach, w kwietniu 2023, wykonana w salonie BMW razem z przeprogramowaniem sterownika. Wczesna awaria automatu brzmi niepokojąco, ale w praktyce oznacza dziś przekładnię młodszą od samochodu o rok i o ponad dwadzieścia tysięcy mil — wymienioną na koszt producenta, w autoryzowanym serwisie.

Drugi to sprzedaż w kwietniu 2025 w programie BMW Certified Pre-Owned. Żeby auto do niego trafiło, musi przejść wielopunktową kontrolę dealera — i widać to w rachunku: przy tej okazji założono cztery nowe opony, wymieniono tylne klocki hamulcowe i olej, naprawiono felgę i wykonano pełny przegląd przedsprzedażny. To znacznie więcej niż standardowe przygotowanie auta z odkupu.

Poza tym historia jest po prostu gęsta: jedenaście wpisów w CARFAX i dwadzieścia osiem rekordów serwisowych w AutoCheck, wymiany oleju w rytmie zgodnym ze średnią dla modelu, wymieniona szyba czołowa, coroczne przeglądy stanowe. Ostatni wpis pochodzi z 15 września 2025 — przegląd z wymianą oleju i płynu chłodniczego w BMW of Alexandria, przy 27 389 milach. Warto przy tym rozróżnić dwa tempa jazdy. Pierwszy właściciel, w leasingu, robił siedem tysięcy mil rocznie. Drugi jeździł znacznie intensywniej — ponad 1 600 mil miesięcznie — ale krótko, bo po siedmiu miesiącach auto stanęło. Sumarycznie daje to 33 119 mil (~53 300 km) po czterech latach, czyli przebieg niski jak na ten model.

ANALIZA SZKODY

Co widać na zdjęciach?

Opis aukcyjny mówi o uderzeniu w przód i tak jest w istocie — ale to, co widać na zdjęciach, jest wyraźnie węższe, niż sugeruje decyzja o szkodzie całkowitej.

⚠ DO WYMIANY — POTWIERDZONE
  • Zderzak przedni — zdjęty z auta, porysowany
  • Nadkola przednie i osłony dolne
⚠ DO WERYFIKACJI NA MIEJSCU
  • Reflektory — oba osadzone w gniazdach i bez widocznych uszkodzeń; do potwierdzenia mocowania i elektryka
  • Chłodnica i skraplacz — w zabudowie, ocena po zdjęciu pasa przedniego
  • Czujniki i radar z zderzaka — czy przetrwały uderzenie
  • Komunikat układu hamulcowego widoczny na zestawie wskaźników
  • Podwozie — zgłoszenie szkody dotyczyło właśnie tej strefy; najważniejsza pozycja do sprawdzenia na podnośniku

Ocena możliwa dopiero po rozładunku i podniesieniu auta na podnośniku.

Kluczowa obserwacja: na zdjęciu przodu widać rzecz, która zmienia ocenę całej aukcji. Zdemontowany zderzak, który jest porysowany, a nie rozbity — w grę wchodzi więc wymiana samej nakładki albo jej lakierowanie. Belka pod nim jest na miejscu i wygląda na prostą, oba reflektory siedzą w gniazdach bez śladu uszkodzeń, a szczeliny przy pokrywie silnika są równe. Komora silnika jest nietknięta — silnik, rozpórka i osprzęt stoją tam, gdzie powinny. Do tego poduszki się nie uruchomiły, a auto odpala i jedzie. To zakres, który przy wartości 40 623 USD nie tłumaczy sam z siebie decyzji o szkodzie całkowitej — a to znaczy, że kosztorys ubezpieczyciela obejmował coś, czego na zdjęciach nie widać. Wskazówką jest sam przebieg sprawy: zgłoszenie mówiło o uszkodzeniu podwozia, a ubezpieczyciel potrzebował siedmiu miesięcy, żeby zaklasyfikować szkodę jako całkowitą. To sugeruje, że rachunek urósł tam, gdzie nie sięga obiektyw — pod autem i za pasem przednim. IAAI nie udostępnia wyceny, więc odpowiedź da dopiero podnośnik.

KOSZTORYS NAPRAWY

Szacunkowy koszt części w Polsce

Wstępny szacunek dla polskiego rynku, sierpień 2026 — oparty na zdjęciach, do potwierdzenia u dostawcy części. Kwoty dotyczą wyłącznie elementów, robocizna i lakier to osobny rachunek.

Części, które widać na zdjęciach
ELEMENT UŻYWANA NOWA UWAGI
Zderzak przedni — goła nakładka 1 500 zł 5 700 zł porysowany, nie rozbity — do wymiany albo lakierowania
Nadkola kompletne (2 szt.) 1 000 zł 2 800 zł 500 / 1 400 zł za sztukę
Rezerwa na to, czego zdjęcia nie pokazują
ELEMENT UŻYWANA NOWA UWAGI
Zapas na części 10 000 zł 10 000 zł podwozie, czujniki i radar ze zderzaka, osprzęt za pasem przednim

Do weryfikacji: Reflektory (mocowania i elektryka), chłodnica i skraplacz, czujniki i radar z zderzaka, komunikat układu hamulcowego na zestawie wskaźników oraz podwozie — najważniejsza pozycja do sprawdzenia na podnośniku, bo to jej dotyczyło zgłoszenie szkody.

Części używane (min.) ~12 500 PLN (części z demontażu)
Części nowe (ASO) ~18 500 PLN (części nowe) — różnica 6 000 PLN

Ważne: Rozdzieliliśmy tę tabelę na dwie części celowo, bo mówią o czym innym. Części, które widać na zdjęciach, to 2 500 zł z demontażu — nakładka zderzaka i komplet nadkoli. Zderzak jest porysowany, a nie rozbity, więc w grę wchodzi też samo lakierowanie zamiast wymiany. To wszystko, co da się dziś policzyć z fotografii, i jest tego zaskakująco mało jak na auto z tytułem Salvage.

Skąd dziesięć tysięcy rezerwy: nie z ostrożności na wszelki wypadek, tylko z konkretnych luk w materiale. Zgłoszenie szkody mówiło o podwoziu, którego na żadnym ze zdjęć nie widać. IAAI nie udostępnia kosztorysu, więc nie ma z czym zestawić własnego szacunku. Ubezpieczyciel potrzebował siedmiu miesięcy, żeby uznać szkodę za całkowitą — przy aucie wartym 40 623 USD to sugeruje rachunek znacznie wyższy niż 2 500 zł. Rezerwa ma pokryć podwozie, czujniki i radar ze zderzaka oraz osprzęt za pasem przednim. Podajemy ją osobno właśnie po to, żeby było widać, ile w tej wycenie jest policzone, a ile odłożone na niewiadome — i żeby po dostarczeniu auta dało się sprawdzić, czy rezerwa była potrzebna, czy zostaje w kieszeni.

WYPOSAŻENIE

M Sport z wnętrzem BMW Individual

Dekoder pokazuje konfigurację, która w tym modelu należy do najlepiej wyposażonych — z pakietem M, adaptacyjnym podwoziem i skórą z katalogu BMW Individual. Trzy pozycje z tej listy najmocniej pracują na wartość przy odsprzedaży. Pakiet M Sport z adaptacyjnym podwoziem i hamulcami z czerwonymi zaciskami to najczęściej poszukiwana specyfikacja X5 na polskim rynku. Rozszerzona skóra BMW Individual w kolorze Tartufo jest opcją z katalogu personalizacji, nie ze standardowego cennika — w ogłoszeniach pojawia się rzadko. Klimatyzowane fotele z masażem zamykają zestaw, którego nie da się dołożyć później. Żadnej z tych rzeczy nie widać na zdjęciach z placu — kupujący, który nie sprawdzi dekodera, licytuje auto, nie znając połowy jego wartości.

Komfort i wnętrze
  • Rozszerzona skóra BMW Individual w kolorze Tartufo
  • Klimatyzowane fotele przednie
  • Funkcja masażu dla kierowcy i pasażera
  • Fotele komfortowe z pamięcią ustawień
  • Podgrzewane fotele przednie i tylne
  • Pakiet komfortu cieplnego z przodu
  • Czterostrefowa klimatyzacja automatyczna
  • Wykończenie drewnem jesionowym o wysokim połysku
  • Podsufitka antracyt, deska rozdzielcza Sensatec
  • Dywaniki Velours, system Travel & Comfort Rail
Multimedia i technologia
  • Wyświetlacz przezierny (head-up display)
  • Sterowanie gestami
  • System głośników HiFi
  • Radio satelitarne BMW
  • Komfortowa telefonia z rozszerzeniem smartfona
  • WLAN Hotspot
  • BMW Drive Recorder
  • Connected Package Professional
  • Zdalne uruchamianie silnika
Bezpieczeństwo i ADAS
  • Driving Assistant
  • System wspomagania parkowania Plus
  • Asystent świateł drogowych
  • Funkcja dostępu komfortowego
  • Wskaźnik ciśnienia powietrza w oponach
  • Ogumienie runflat
  • Koło zapasowe obecne przy aucie
Pakiet M i nadwozie
  • Pakiet sportowy M
  • Adaptacyjne podwozie M
  • Hamulce sportowe M z czerwonymi zaciskami
  • Pakiet aerodynamiczny M
  • Kierownica skórzana M
  • Felgi 20" Star Spoke 740M Shadow Line o rozszerzonym zakresie, wysoki połysk
  • Reling dachowy M w wykończeniu Shadow Line
  • Przyciemniane szyby
RYNEK WTÓRNY

Ile kosztują podobne auta w Polsce?

Porównujemy z polskimi ogłoszeniami dla tej samej generacji przed liftingiem — X5 xDrive40i z lat 2021–2023, w mocy 333–340 KM. Auta po liftingu, oznaczone jako 381 KM, kosztują wyraźnie więcej i nie są punktem odniesienia dla tego egzemplarza.

Egzemplarz Specyfikacja Przebieg Cena PLN
X5 xDrive40i 2022 — pierwszy właściciel, stan idealny 340 KM, przed liftingiem 53 921 km 249 900 PLN
X5 xDrive40i 2023 — bogata wersja 333 KM, przed liftingiem 81 000 km 239 000 PLN
X5 xDrive40i 2021 — X Line z head-up display 333 KM, przed liftingiem 78 541 km 224 700 PLN
X5 xDrive40i 2022 — salon PL 333 KM, przed liftingiem 73 380 km 215 000 PLN
X5 xDrive40i 2023 — M Sport, panorama, kamery 360 340 KM, M Sport 52 000 km 206 900 PLN
★ To auto pod domem (górna granica przedziału) 340 KM, przed naprawą 53 300 km 165 000 PLN
Porównanie cen (PLN)
249 900 PLN
X5 xDrive40i 2022 — pierwszy właściciel, stan idealny
239 000 PLN
X5 xDrive40i 2023 — bogata wersja
224 700 PLN
X5 xDrive40i 2021 — X Line z head-up display
215 000 PLN
X5 xDrive40i 2022 — salon PL
206 900 PLN
X5 xDrive40i 2023 — M Sport, panorama, kamery 360
165 000 PLN
To auto pod domem (górna granica przedziału)

Sześć ofert X5 xDrive40i z lat 2021–2023 o przebiegu zbliżonym do naszego rozkłada się od 206 900 do 249 900 zł, z medianą 219 900 zł i średnią 225 100 zł. Analizowany egzemplarz jest w tej stawce dobrze ustawiony: ma pakiet M Sport, adaptacyjne podwozie i skórę Individual, a przebieg 53 300 km plasuje go w dolnej części przedziału. Realistyczny przedział cen na licytacji to 27–32 tysiące dolarów, co pod domem daje 142 000–165 000 PLN — w kwocie mieści się transport morski, odprawa celna, transport lądowy i obsługa procesu. Warto też odnotować akcyzę: przy pojemności 2998 cm³ zwykły benzyniak zapłaciłby 18,6 procent, ale xDrive40i jest miękką hybrydą, więc stawka spada do 9,3 procent.

WERDYKT

Ocena końcowa

Werdykt: mocna dokumentacja i wysoka specyfikacja przy zaskakująco lekkiej szkodzie

Zakres widoczny na zdjęciach nie tłumaczy decyzji o szkodzie całkowitej — resztę rozstrzygnie dopiero podnośnik.

Papiery tego samochodu należą do najlepszych w całej serii. Jedenaście wpisów serwisowych w CARFAX i dwadzieścia osiem rekordów w AutoCheck, wymiany oleju w rytmie zgodnym ze średnią dla modelu, coroczne przeglądy stanowe i licznik, który po czterech latach pokazuje 33 119 mil (~53 300 km). Do tego sprzedaż w programie BMW Certified Pre-Owned z pełnym przygotowaniem u dealera i skrzynia biegów wymieniona na gwarancji przy 5 344 milach — dziś o rok młodsza od samochodu.

Specyfikacja dokłada drugą warstwę. Pakiet M Sport z adaptacyjnym podwoziem i hamulcami M, rozszerzona skóra BMW Individual w kolorze Tartufo, klimatyzowane fotele z masażem, head-up display i sterowanie gestami. To konfiguracja, która na polskim rynku wtórnym broni ceny lepiej niż przeciętny X5 z tego rocznika — a przebieg 33 119 mil (~53 300 km) stawia ten egzemplarz w dolnej części przedziału przebiegowego dla porównywalnych ofert.

Po stronie ostrożności są trzy rzeczy. Tytuł Salvage w New Jersey zostaje w dokumentach na stałe i będzie wracał przy każdej próbie odsprzedaży. Nota AutoCheck na poziomie 84 punktów przy typowych 88–93 odzwierciedla właśnie ten wpis. Wreszcie sama szkoda: zgłoszono ją jako uszkodzenie podwozia, a ubezpieczyciel zamykał sprawę przez siedem miesięcy, zanim uznał ją za całkowitą — i to jest najmocniejszy sygnał, że zakres wykracza poza to, co widać na zdjęciach.

Sama szkoda okazuje się zaskakująco lekka jak na tytuł Salvage. Zdemontowany zderzak jest porysowany, a nie rozbity. Belka pod nim wygląda na prostą, oba reflektory siedzą w gniazdach, komora silnika jest nietknięta, a poduszki się nie uruchomiły. Widocznych części do wymiany zostaje w praktyce tyle, co nic: nakładka zderzaka, która może wystarczyć polakierować, i komplet nadkoli. Właśnie ta dysproporcja jest tu najważniejszym pytaniem: przy wartości 40 623 USD tak wąski zakres nie tłumaczy szkody całkowitej, więc rachunek musiał urosnąć poza kadrem. Do rozstrzygnięcia po dostarczeniu auta, zaczynając od podwozia — bo to jego dotyczyło zgłoszenie.

Arytmetyka wygląda następująco. Auto pod domem kosztuje 142 000–165 000 PLN, do tego dochodzą części, robocizna i lakier. Górna granica tego przedziału zbliża się do mediany polskiego rynku dla tej generacji, czyli 219 900 zł — a mówimy o egzemplarzu w specyfikacji M Sport ze skórą Individual, która na rynku wtórnym broni ceny lepiej niż przeciętny X5 z tego rocznika. Ta transakcja broni się w dolnej części przedziału; przy górnej trzeba mieć pewność co do tego, czego nie widać na zdjęciach.

ZALETY
  • Pakiet M Sport z adaptacyjnym podwoziem i hamulcami M
  • Rozszerzona skóra BMW Individual Tartufo, fotele klimatyzowane z masażem
  • Sprzedaż w programie BMW Certified Pre-Owned z pełnym przygotowaniem
  • Skrzynia biegów wymieniona na gwarancji przy 5 344 milach
  • 11 wpisów serwisowych w CARFAX i 28 rekordów w AutoCheck
  • Poduszki nienaruszone, Run & Drive, kluczyk obecny
  • Przebieg 33 119 mil (~53 300 km) po czterech latach — niski jak na ten model i rynek
  • Miękka hybryda mimo pojemności 2998 cm³ — akcyza 9,3% zamiast 18,6%
ZASTRZEŻENIA
  • Tytuł Salvage w New Jersey — zostaje w dokumentach na stałe
  • AutoCheck Score 84 przy typowym przedziale 88–93
  • Zgłoszenie mówiło o podwoziu — ta część szkody jest niewidoczna na zdjęciach
  • Zakres widoczny na zdjęciach nie tłumaczy decyzji o szkodzie całkowitej

Interesujesz się tym autem lub podobnym?

Pomagamy przez cały proces — od znalezienia aukcji, przez sprowadzenie i odprawę celną, aż po kontakt z warsztatem. Każdy klient z pakietu Premium dostaje raport jak ten, który właśnie przeczytałeś.

Napisz do nas w sprawie bezpłatnej wyceny